Muayene & Ameliyat Randevusu

Muayene ve ameliyat ücreti ödemenizi kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ameliyatlar Fulya Acıbadem Hastanesinde yapılır, SGK geçerli değildir. Mikrocerrahi varikosel ameliyatı için öncelikle 0532 666-1-666‘dan randevu alarak bana muayene olmalısınız.
Zaman kazanmak istiyorsanız aynı gün veya daha önceden bir spermiyogram+ FSH tahlili yaptırarak muayeneye gelmeniz gereklidir. Spermiyogram için 3 gün cinsel perhiz yapıp 4. gün sperm vermeniz gerekmektedir. Perhiz süresine uymanız önemlidir; daha az veya daha çok olmamalıdır.
Bu tetkikleri mutlaka  özel eğittiğim laborantın bulunduğu Biruni Laboratuvarı Etiler şubesinden (0212 358 5100) istiyorum.
Gelirken eski tetkiklerinizi de getiriniz.  Muayene ve tetkikler sonucu eğer durumunuz uygun ise ve fayda göreceğiniz kanaatinde isem ameliyatınıza karar verebilirim. Şehirdışı veya yurtdışından geliyorsanız ve daha önceden talep etmiş iseniz aynı gün içinde de (sadece Pazartesi günleri) ameliyatınızı organize edebilirim.
A+ sınıfında olan hastahanedeki tetkikler, anestezi, ameliyat, bir gece refakatçi dahil özel odada kalış, bir sene süre ile kontrollerim ve KDV ameliyat paket fiyatına dahildir; randevu telefonumdan bilgi alabilirsiniz.