Randevu ve Ameliyat fiyatları

WhatsApp randevu hattı:
0532 666-1-666

Ameliyatlarımı sadece Fulya Acıbadem Hastanesinde Pazartesi günleri yapıyorum, SGK geçerli değildir. Zaman kazanmak istiyorsanız aynı gün veya daha önceden;
a- Spermiyogram,
b- FSH,
c- Total Testosteron
tahlillerini yaptırarak sonuçları ile muayeneye geliniz. Spermiyogram için 3 gün cinsel perhiz yapıp 4.cü gün tahlil vermeniz gerekmektedir.  Perhiz süresine uymanız önemlidir; daha az veya daha çok olmamalıdır. Daha önce başka bir yerde yapılmış olsalar dahi bu tetkikleri mutlaka özel eğittiğim laborantın bulunduğu Biruni Laboratuvarı Etiler şubesinden (0212 358 5100) istiyorum. Gelirken varikosel ile ilgili var ise eski tetkiklerinizi de getiriniz. Muayene ve tetkikler sonucu eğer fayda göreceğiniz kanaatinde isem ameliyat öneririm. Şehir veya yurt dışından geliyorsanız ve daha önceden talep etmiş iseniz aynı gün içinde (sadece Pazartesi günleri) ameliyatınız organize edilebilir. Çok sayıda yurt dışından ameliyat randevusu alarak gelen hastam olduğundan ameliyat önerdiğim taktirde lütfen randevunuzu önceden ayarlayınız.

Varikosel ameliyatı fiyatları yapılacak mikrocerrahi varikosel ameliyatının özelliklerine göre tarafımdan muayeneniz yapıldıktan sonra belirlenmektedir. Tek taraflı olması, çift taraflı olması, düzeltme mikrocerrahisi gerekmesi ve diğer bazı nedenler ile fiyatlar değişmektedir.

A+ sınıfında olan Acıbadem Fulya hastanesindeki ameliyat öncesi tetkikler, anestezi, ameliyat, ilaçlar, bir gece refakatçi dahil özel odada kalış, bir sene süre ile kontrollerim ve KDV ameliyat paket fiyatına dahildir, faturanız ofisimden verilecektir.
İ.Ü. E.Ögretim Prof. Dr. Teoman Cem KADIOĞLU 
İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa)
E-mail : [email protected]
Whatsapp Randevu Hattı: 0532 666-1-666